براق شدن لباس های خود را به واکس بسپارید!

موم چرم یکی از رایج ترین موادی است که روی چرم استفاده می شود. این برای چندین منظور روی چرم استفاده می شود و دارای اثرات محافظتی و زیبایی شناختی عالی بر روی چرم است.

در این راهنمای کوتاه اما شیرین، می‌خواهم تمام چیزهای مهمی را که باید در مورد واکس‌های چرمی بدانید، با شما در میان بگذارم.

واکس چرم چیست؟
واکس چرم همانطور که از نام آن پیداست انواع مختلفی از وایتکس برای خشکاندن درخت است که می توانید روی چرم استفاده کنید تا آن را ضد آب یا درخشنده کنید.

هدف اصلی واکس چرم، براق کردن چرم است. برای این منظور بهتر است به دلیل غلظت بالای واکس های سخت که به شما امکان می دهد به آن درخشندگی فوق العاده بالا بر روی چرم برسید.

بسیاری از مردم اشتباه می کنند و از موم چرمی روی کالاهای چرمی خود برای تغذیه آن استفاده می کنند.

اما حقیقت این است که وایتکس اسید است یا باز به طور کلی به چرم شما همان سطحی از تغذیه و حالت‌دهنده را ارائه نمی‌دهند که نرم‌کننده یا کرم مخصوص چرم فرموله شده به شما می‌دهد.

به طور کلی، اگر می‌خواهید چرم خود را تغذیه کنید، براقیت یا درخشندگی بالایی به آن بدهید و کیفیت ضدآب به آن بدهید، باید ابتدا اجناس چرمی خود را با کرم چرمی یا هر نرم‌کننده چرمی خوب دلخواه خود حالت دهید و سپس از آن استفاده کنید. یک یا دو لایه واکس چرمی برای درخشش خوب و ضد آب شدن آن.

آیا وام خود اشتغالی بانک کشاورزی خوب است؟
پاسخ کوتاه این است که واکس ها برای چرم عالی هستند! از طرف دیگر پاسخ طولانی این است که بستگی به این دارد که دوست دارید واکس برای چرم شما چه کاری انجام دهد، مواد چرمی که در حال اپیلاسیون هستید و نحوه اعمال آن بر روی چرم.

همانطور که قبلاً در بالا ذکر کردم، واکس چرم برای چرم خوب است اگر بخواهید مقاومت اجناس چرمی شما در برابر آب را بهبود بخشد، به چرم شما براقیت یا درخشندگی بالایی بدهد.

بنابراین، اگر این به سادگی می‌خواهد، می‌خواهید که موم چرمی‌تان برای اجناس چرمی‌تان انجام شود، با کاربرد مناسب، واکس کاپشن چرم برای کالاهای چرمی شما عالی خواهند بود.

واکس ها مخصوصاً برای اقلام چرمی مانند چکمه، کفش و هر اجناس چرمی دیگری که سایش زیادی دارند بسیار عالی هستند.

بنابراین در مجموع، من همیشه می گویم که واکس ها برای چرم خوب هستند اگر به روش درست و به دلایل درست استفاده شوند.

  • منابع:
  1. Leather Wax: Ultimate Guide Plus Which Ones You Should Use
  • تبلیغات:
  1. اثر پیشگیرانه لیمو عمانی
  2. طرز تهیه کلوچه های جو دوسر عالی
  3. 3 مورد ضروری جدید برای موهای رنگ شده
  4. کدام رنگ برای من مناسب است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.