تخت بیمارستانی کرج ما را از مرگ دوری می دهد

همیشه تخت بیمارستانی کرج ریل های جانبی هستند که می توان آنها را بالا یا پایین آورد. این ریل‌ها که به عنوان محافظ برای بیمار عمل می‌کنند و گاهی اوقات باعث می‌شوند بیمار احساس امنیت بیشتری کند.

همچنین می‌تواند شامل دکمه‌هایی باشد که کارکنان و بیماران برای حرکت دادن تخت، تماس با پرستار و یا حتی کنترل تلویزیون برای عملکرد خود استفاده می‌کنند.

انواع مختلفی از ریل های جانبی برای اهداف مختلف وجود دارد. در حالی که برخی از آنها صرفاً برای جلوگیری از افتادن بیمار هستند، برخی دیگر تجهیزاتی دارند که می‌توانند به خود بیمار بدون محدود کردن فیزیکی بیمار در رختخواب کمک کنند.

ریل های جانبی، اگر به درستی ساخته نشوند، می توانند برای گیر افتادن بیمار خطرآفرین باشند. در ایالات متحده، بیش از 300 مرگ در نتیجه این بین سال های 1985 و 2004 گزارش شده است.

تخت

در نتیجه، سازمان غذا و دارو دستورالعمل هایی را در مورد ایمنی ریل های جانبی تنظیم کرده است.

در برخی موارد، استفاده از ریل ممکن است به دستور پزشک نیاز داشته باشد (بسته به قوانین محلی و سیاست‌های تاسیساتی که در آن استفاده می‌شود) زیرا ریل ممکن است نوعی مهار پزشکی در نظر گرفته شود.

برخی از تخت های پیشرفته مجهز به ستون هایی هستند که به کج شدن تخت تا 15 تا 30 درجه در هر طرف کمک می کنند. چنین کج‌هایی می‌تواند به پیشگیری از زخم‌های فشاری برای بیمار کمک کند.

و به مراقبان کمک کند تا کارهای روزانه خود را با کمترین خطر آسیب‌های کمر انجام دهندبسیاری از تخت‌های بیمارستانی مدرن می‌توانند هشدار خروج از تخت را داشته باشند .

که به موجب آن یک پد فشار روی تشک یا در داخل تشک، هشدار صوتی را هنگام قرار دادن وزنه‌ای مانند بیمار روی آن نشان می‌دهد و پس از برداشتن این وزن، هشدار کامل را فعال می‌کند.

این برای کارکنان بیمارستان یا مراقبینی که تعداد بیماران را از راه دور تحت نظر دارند (مانند ایستگاه پرستار) مفید است.

زیرا در صورت افتادن بیمار (به ویژه افراد مسن یا دارای اختلال حافظه) از تخت یا سرگردانی، هشدار به صدا در می آید. نظارت نشده. این آلارم را می توان صرفاً از خود تخت ساطع کرد یا به تی وصل کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.