آراد برندینگ
خانه / روفرشی زرکدار / خرید روفرشی صادراتی زرکدار و مخمل ارزان یزد

خرید روفرشی صادراتی زرکدار و مخمل ارزان یزد

خرید روفرشی صادراتی زرکدار و مخمل ارزان یزد را با مجموعه ای ما در ارتباط باشید.برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۳۹۸۷۲۳۴ در تماس باشید.روفرشی های زیادی در شهر یزد با برندهای مختلف تولید و به کشورهای مختلف و بازار داخلی ارسال می شوند.مجموعه ای ما این شرایط را فراهم کرده است تمام کسانی که در کار خرید و فروش روفرشی هستند بتوانند انواع روفرشی یزد را به طور مستقیم از کارخانه های مختلف یزد خریداری کنند.

خرید روفرشی صادراتی یزد

خرید روفرشی صادراتی در یزد بیشتر روفرشی زری دار و روفرشی مخمل می باشد چون خرید روفرشی صادراتی یزدقیمت مناسب تری برای صادرات و خرید و فروش دارند در سال های اخیر روفرشی ابریشم نیز برای صادرات فروش خوبی دارد.
خرید روفرشی مخمل در وزن های سبک تر بیشتر برای صادرات در بازار فروش دارد در بین سایز های مختلف روفرشی سایز های ۳ متری و ۶ متری برای صادرات مشتریان بیشتری دارد.

کارخانه های روفرشی زرکدار و مخمل یزد

در شهر یزد کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع روفرشی فعالیت دارند که چند برند معتبر روفرشی به شرح زیر می باشند.کارخانه های روفرشی زرکدار و مخمل یزد

سایز بندی روفرشی یزد

روفرشی مخمل و روفرشی زرکدار صادراتی در سایز های مختلف تولید و به بازار داخلی و کشورهای مختلف ارسال می شود.سایز بندب روفرشی به شرح زیر می باشد.سایز بندی روفرشی یزد

  • روفرشی ۱/۵ متری
  • روفرشی ۳ متری
  • روفرشی ۶ متری
  • روفرشی ۹ متری
  • روفرشی ۱۲ متری
  • روفرشی ۱۵ متری

مطلب پیشنهادی

تولید عمده ی روفرشی و قیمت عمده صادراتی

تولید عمده ی روفرشی صادراتی ارزان برای صادرات و بازار داخلی در طرح و رنگهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی نیرباف

از کانال تلگرام گروه تولیدی نیرباف دیدن فرمائید. سپاس گذاریم

بله با کمال میل می بینم.
بستن