صابون گیاهی زردچوبه علاج گودی دور چشم را درمان می کند

بعضی از شرکت ها صابون گیاهی زردچوبه علاج  ارائه می دهد که  که سینی با طراحی زیبای خود را ارائه می دهد که دست ساز بوده است و مشکلات پوستی را رفع می کند.

حتی صابون نواری شنبه های نیویورک با آرم تزئین شده است، همان لوگوی که تی شرت های گرافیکی محبوب این برند را زینت می دهد.

فردریک بوچاردی، بنیانگذار جویا، گفت: “من خوشحالم که از صابون بدون عطر Dove استفاده می کنم و آن را به قیمت 1.50 دلار می خرم.” اما من هم اینها را می خواهم و از آن خجالت نمی کشم. این‌ها خیلی باحال و زیبا هستند .

بله، بدبینی ممکن است باعث انکار فوری فکر صرف بیش از 5 دلار برای صابون شود. اما مواد گیاهی و اسانس‌ها حواس ما را بیدار می‌کنند، کف سرسبز دست‌های کثیف ما را فرا می‌گیرد .

صابون

و بسته‌بندی بخش بینایی مغز ما را قلقلک می‌دهد. این صابون‌های گران‌قیمت باعث می‌شوند که شستن دست‌ها به‌طور ناگهانی احساس یک لحظه مهلت داشته باشد و چه کسی این را نمی‌خواهد؟

“من فکر می کنم که مردم این کار را برای مدت طولانی انجام داده اند، و هر نسل به نوعی آن را دوباره اختراع می کند. آقای گوتز گفت، اگر به مادربزرگتان فکر کنید، احتمالاً او آن صابون‌های گرد کاغذی را داشت که بیرون نشسته بودند.

و هیچ‌کس از آن استفاده نکرده بود. «این یک راه آسان برای تزئین حمام و همچنین بیان شخصیت شما است، هر برندی که دوست دارید می توانید بخرید اما صابون زردچوبه کاربردی زیبا هستند.می‌کردند.

آرتائوس از کاپادوکیه ، که در قرن دوم پس از میلاد می نویسد، در میان “سلت ها، که مردانی به نام گول هستند، آن مواد قلیایی که به صورت گلوله های  به نام صابون ” ساخته می شوند، مشاهده می کند.

روش ترجیحی رومیان برای تمیز کردن بدن این بود که روغن را روی پوست ماساژ دهند و سپس روغن و هر گونه کثیفی را با یک استریژل پاک کنند.

طرح استاندارد یک تیغه خمیده با یک دسته است که همه آن از فلز ساخته شده است.

جالینوس ، پزشک قرن دوم پس از میلاد ، صابون سازی را با استفاده از لیمو توصیف می کند و شستشو را برای دفع ناخالصی ها از بدن و لباس تجویز می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.