ظروف ملامین عروس از جدایی همسری جلو گیری کرد

همیشه ظروف ملامین عروس از مواد سبک وزن، بادوام و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است طراحی آن به کارکنان شما اجازه می‌دهد تا سینی‌های سرو بزرگ را حمل کنند، غذاها را سریع‌تر تحویل دهند و از زور زدن خود جلوگیری کنند.

علاوه بر این، آن را به اشکال مختلف، با کاسه های ملامینه، نعلبکی، سینی های نمایش، رامکین، مخروط سرخ کردنی، و حتی چاپستیک در دسترس است.

تولید کنندگان ظروف ملامینه را در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها تولید می کنند، که از نظر زیبایی شناسی محصولی همه کاره است که تقریباً هر تنظیماتی را بهبود می بخشد.

همه ظروف غذاخوری ملامینه را بخریدظروف غذاخوری ملامینه می تواند درک مشتریان شما را از کسب و کار شما افزایش دهد و در هزینه شما صرفه جویی کند

در ادامه بخوانید تا مزایای پلاستیک ملامینه، نحوه مراقبت از آن و آنچه آن را بسیار منحصر به فرد می کند، کشف کنید.

ظروف

ملامین از یک ترکیب شیمیایی با پایه آلی و غنی از نیتروژن ساخته شده است کیفیت های بادوام و مقاوم در برابر حرارت آن را برای تولید ظروف غذاخوری پلاستیکی قوی، لمینت ها و چسب ها عالی می کند.

تولیدکنندگان با ترکیب رزین ملامینه با مواد تقویت کننده، ماندگاری مشخص ملامین را ایجاد می کنند. شما می توانید ظروف ملامینه را در هر رنگ، طرح و شکلی خریداری کنید.

لیست ما از مزایای برتر پلاستیک ملامینه را بخوانید تا بدانید چرا اپراتورهای خدمات غذایی به ظروف غذاخوری ملامینه روی می آورند.

پلاستیک ایمن برای غذا: FDA ملامی را تارزیابی ایمنی و خطر، بر اساس بهترین داده های علمی موجود در آن زمان، خطری را که مواد خاص بر سلامت انسان دارند، تخمین می زند.

ارزیابی خطر توسط دانشمندان مرکز ایمنی غذایی و تغذیه کاربردی FDA و مرکز دامپزشکی FDA انجام شد و شامل بررسی متون علمی در مورد سمیت ملامین بود.

مطالعات حیوانی نیز اطلاعات ارزشمندی را برای این کار ارائه کرد. ارزیابی توسط گروهی از کارشناسان که توسط یک پیمانکار مستقل شناسایی شده بودند مورد بررسی قرار گرفت.

اگر ملامین غذای آلوده به آن بخورد یا بنوشد چه مشکلاتی می تواند ایجاد کند؟

محصولات با آلودگی ملامینه بالاتر از سطوح ذکر شده در ارزیابی خطر FDA ممکن است افراد را در معرض خطر بیماری هایی مانند سنگ کلیه و نارسایی کلیه و مرگ قرار دهند.

علائم مسمومیت ملامین ممکن است شامل تحریک پذیری، وجود خون در ادرار، ادرار کم یا بدون ادرار، علائم عفونت کلیه و/یا فشار خون بالا باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.