ظروف یکبار مصرف صیادی از سرطان جلو گیری می کند

لیوان و ظروف یکبار مصرف صیادی عایق شده برای نوشیدنی های گرم، برش داده شده تا لایه هوا نشان داده شود برنج در یک سطل صدف مقوایی با چاپستیک های یکبار مصرف است.

Siu mei با برنج در ظرف غذای فوم بسته بندی های یکبار مصرف خدمات مواد غذایی را می توان از مواد مختلفی تهیه کرد که هر کدام کاربردها و مزایای خاص خود را دارند.

بسیاری از محصولات خدمات غذایی یکبار مصرف را می توان از کاغذ پلاستیکی یا با روکش پلاستیکی تهیه کرد: به عنوان مثال، فنجان، بشقاب، کاسه، سینی، ظروف غذا و کارد و چنگال.

پلاستیک ها به این دلیل استفاده می شوند که مواد سبک وزن هستند و دمای غذاها و نوشیدنی های گرم/سرد را نگه می دارند.

پلی استایرن فوم دار (که گاهی به آن استایروفوم نیز گفته می شود) یکی از رایج ترین انواع پلاستیکی است که برای بسته بندی خدمات مواد غذایی به شکل ظرف فوم استفاده می شود.

ظروف

گاهی اوقات از پلی استایرن بدون فوم برای ظروف یا صفحات پلاستیکی نیز استفاده می شود. از پلی اتیلن و سایر پلاستیک ها نیز استفاده می شود.

گاهی اوقات از پوشش پلاستیکی برای پوشاندن سینی غذا استفاده می شود بسیاری از پلاستیک ها با کدهای بازیافت SPI برای شناسایی مشخص شده اند.

محصولات خدمات غذایی یکبار مصرف ساخته شده از کاغذ، مقوا و تخته فیبر راه راه: شامل فنجان، بشقاب، کاسه، دستمال، کیسه حمل، سینی، کارتن تخم مرغ، روپوش و آستر سینی.

برخی از محصولات کاغذی عمدتاً با پلاستیک  پوشش داده می شوند یا برای بهبود استحکام مرطوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.