نحوه استفاده از روفرشی برای محافظت از فرش

محافظ فرش از محصولات بسیار مهم و مفیدی هستند. آنها روفرشی هایی هستند که محافظت موقتی را برای فرش فراهم می کنند. از آنها برای محافظت از کف در برابر هر نوع آسیبی مانند سایش، سیل، رنگ آمیزی و پاشش، نمایشگاه و استیج استفاده می شود.

روفرشی

توضیحات محصول

محافظ فرش و یا همان روفرشی کشدار دارای ویژگی های ضد لغزش برای ایمنی شما هستند. در برابر سوراخ شدن و پارگی بسیار مقاوم هستند. برای محافظت از کفپوش خود، قبل از شروع کار، باید کفپوش خود را با یک فیلم محافظ فرش بپوشانید. پس از اتمام کار خود، می توانید به راحتی فیلم را بردارید و آن را دور بریزید.

انتخاب صحیح محافظ فرش باید اولین کاری باشد که قبل از شروع استفاده از محصول انجام می دهید. شما باید فیلم محافظ فرش را با توجه به نوع فرش خود انتخاب کنید. شما باید در نظر داشته باشید که به محافظت طولانی مدت یا کوتاه مدت نیاز دارید. و همچنین باید هدف خود را از استفاده از فیلم محافظ مانند رنگ آمیزی، جابجایی مبلمان و غیره در نظر بگیرید. بسته به اینکه چگونه به این سوالات پاسخ می دهید، باید یک فیلم محافظ فرش مناسب انتخاب کنید. اینها هستند:

کاربردهای عمومی یا کوتاه مدت

پس از انتخاب محافظ مناسب و صحیح برای نیازهای خود، زمان شروع به کار گذاشتن فیلم بر روی کف است. برای انجام این کار به بهترین شکل باید مراحلی را دنبال کنید.

نکته خرید روفرشی

در اینجا یک نکته برای نصب روفرشی جدید وجود دارد: حدود یک فوت از مواد را بیرون بکشید و آن را روی زمین جایی که می خواهید قرار دهید. قابل جابجایی است، بنابراین اگر در اولین تلاش درست جایی که می‌خواهید نمی‌رود، کلاه گیس نکنید. هنگامی که در موقعیت قرار گرفت، روی آن قدم بگذارید و/یا از نوعی وزنه برای فشار دادن آن استفاده کنید. سپس می توانید بایستید و به سمت عقب راه بروید و اجازه دهید در حین حرکت باز شود. تقریباً با نیرویی مشابه نوار بسته بندی جدا می شود. صدای افتضاحی میده ولی چسبنده! هنگامی که به انتهای دویدن خود رسیدید، به آرامی آن را روی زمین پایین بیاورید در حالی که کمی کشش را روی آن نگه دارید تا چین و چروک و حباب به حداقل برسد. قابل جابجایی است پس نترسید. می توانید آن را بردارید و دوباره آن را برگردانید. ترفند این است که دویدن خود را در محدوده 8-10 فوت نگه دارید.

نکته خرید روفرشی

بورس روفرشی مولوی

اگر قصد دارید بارها و بارها از آن در یک اتاق استفاده کنید، فراموش نکنید که برای اینکه بتوانید یک اتاق کامل را به طور مؤثر انجام دهید، احتمالاً ابتدا باید همه مبلمان را بیرون بیاورید. و سعی نکنید در این مورد از جاروبرقی برای کف های چوبی سخت استفاده کنید. برای تمیز کردن آن از جارو یا اسفنج استفاده کنید!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.