پاسخ به سوالاتی درمورد رو فرشی

دلایل زیادی برای تهیه رو فرش وجود دارد. یک پد فرش خوب عمر فرش شما را افزایش می دهد. ماهسرجیان می‌گوید: از نظر عملکردی، می‌تواند کمی بالشتک اضافی ایجاد کند تا فرش شما در زیر پا احساس بهتری داشته باشد. در نهایت، یک پد فرش فرش را صاف می کند و جذابیت بصری آن را افزایش می دهد. از پدهای فرش نیز می توان برای عایق صدا یک فضا استفاده کرد، که عامل مهمی برای کسانی است که در ساختمان های آپارتمانی زندگی می کنند.

آیا روفرشی به فرش آسیب می رساند؟

برخی از روفرشی جدید فرش پلاستیکی که با مواد شیمیایی تصفیه شده اند، باعث تغییر رنگ یا آسیب به روکش چوب های سخت و سایر مواد کفپوش سخت می شوند. اکثر گزینه‌های موجود در بازار امروز این مشکل را ندارند، اما اگر می‌خواهید ایمن باشید، حتماً یکی از لاستیک‌های طبیعی یا لاتکس تهیه کنید.

آیا برای فرش به روفرشی نیاز دارید؟

هنگامی که مبلمان سنگین بالای فرش قرار دارند، یک پد فرش می تواند روی فرش مفید باشد. هنگام استفاده مکرر از یک اتاق، مبلمان تمایل به جابجایی دارند و پد فرش می تواند فرش و کف شما را از آسیب ناخواسته نجات دهد.

بهترین راه های مراقبت و نگهداری از فرش چیست؟

هنگام مراقبت از فرش معمولاً نگهداری کمی انجام می شود، اما چند مرحله وجود دارد که می توانید برای اطمینان از طول عمر آنها انجام دهید. ماهسرجیان می گوید: «قبل از نصب روفرشی کشدار، از تمیز بودن سطح کف خود اطمینان حاصل کنید.

می توانید این کار را با جاروبرقی و استفاده از یک دستشویی مرطوب یا Swiffer برای تمیز کردن کف انجام دهید. ماهسردیجان در مورد تمیز کردن پد فرش واقعی، توصیه می‌کند به‌صورت دوره‌ای، در صورت لزوم، حداکثر هر چند ماه یک بار، پد فرش خود را جاروبرقی بکشید.

بهترین راه های مراقبت و نگهداری از فرش چیست؟

بورس روفرشی مولوی

مواد مختلف برای انواع خاصی از کفپوش ها مناسب تر هستند. مواد متداول پد فرش عبارتند از PVC، یک گزینه مقرون به صرفه، لاستیک، که فرش را می‌گیرد و آن را در جای خود نگه می‌دارد و در عین حال بالشتک بیشتری ایجاد می‌کند، و/یا نمد، که برای فرش یا فرش‌هایی که روی مبلمان چسبانده شده‌اند بهتر است، زیرا چسبندگی زیادی ایجاد نمی‌کند. . ماهسرجیان می گوید: «من یک پد نمدی با پشت لاستیکی را دوست دارم. فرش را در جای خود نگه می دارد و از جابجایی آن جلوگیری می کند (خداحافظ خطر زمین خوردن!) او پیشنهاد می کند یک اندازه نمدی نازک انتخاب کنید، “هیچ چیز خیلی ضخیم و حجیم نیست!”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.