پالت چوبی خارجی به زندگی شما آرامش می دهد

در چند سال گذشته پروژه‌های ارتقای چرخه را انجام داده‌اند، و به دست سازان DIYER یک قطعه پروژه می‌دهد که سادگی، زیبایی و تطبیق پذیری را ارائه می‌دهد این که آیا پروژه DIY شما با استفاده پالت چوبی خارجی برای یک صندلی.

میز، کاشت یا تابلوهای تزئینی است، ممکن است در مورد برخی از خواص پالت های چوبی و اینکه چگونه این ویژگی ها بر دوام و طول عمر آنها برای اهداف پروژه شما تأثیر می گذارد تعجب کنید.

روند فعلی پالت چوبی DIY برای ایجاد مبلمان یا دکوراسیون در فضای باز و چمن است، که این سوال را ایجاد می کند، آیا می توانید مبلمان خود را که از پالت ساخته شده است برای استفاده در فضای باز ایمن کنید.

آیا پالت چوبی برای استفاده در فضای باز خوب است.
به دلیل طبیعت روستایی و جذابیت پالت های چوبی، آنها برای پروژه های فضای باز ایده آل هستند با این حال، مانند تمام محصولات و اقلامی که برای استفاده در فضای باز در نظر گرفته شده اند.

پالت

مبلمان یا دکوراسیون چوبی پالت چوبی در معرض تأثیر عناصری مانند خورشید، باد و باران قرار می گیرند. باران یا آب خورنده ترین عنصر در بین این عناصر است و عمر و دوام پروژه شما را بیشتر تهدید می کند.

چه در حال ساخت مبلمان پاسیو، نیمکت برای باغ خود، میز برای گیاهان یا کاشت های خود هستید، می خواهید با اطمینان از ضدآب بودن، عمر هر اقلام یا قطعه ای را که برای ایجاد آن زحمت کشیده اید، افزایش دهید.

در حالی که اکثر پالت‌های چوبی برای نگهداری در خارج از خانه در هنگام استفاده برای حمل و نقل تجاری طراحی شده‌اند.

این احتمال وجود دارد که مطابق با استانداردهایی که برای قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در فضای باز نیاز دارید، رفتار نشوند. این احتمال وجود دارد که آنها در برابر آب و هوا و آب و هوا بدون درمان اضافی مقاومت نکنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.