چرا روفرشی خوب گران قیمت است ؟

اگر تا به حال از خود پرسیده اید که “چرا  رو فرشی ها اینقدر گران هستند” هنگام خرید فرش برای خانه خود. این مقاله به شما پاسخ می دهد که یک  رو فرشی چقدر هزینه دارد و چرا باید بدانید که برای چه چیزی هزینه می کنید

 

چرا رو فرشی ها بسیار گران هستند

اگر تا به حال از خود پرسیده اید که “چرا روفرشی جدید اینقدر گران هستند” هنگام خرید فرش برای خانه، محل کار یا فضای تجاری خود، این مقاله آن را به T توضیح می دهد. هنگام خرید فرش، ممکن است با فرش های گران قیمت مواجه شده باشید. و قادر به درک دلایل قیمت بالای آن نیست. این مقاله به این موضوع پاسخ می دهد که یک فرش چقدر هزینه دارد و چرا باید بدانید که برای چه چیزی هزینه می کنید.

مواد مورد استفاده

یکی از مهم‌ترین عواملی که تعیین می‌کند برچسب MRP فرش چه می‌گوید، جنس آن است. پاسخ دادن به این به شما کمک می کند تا بفهمید چرا برخی از فرش ها اینقدر گران هستند و چرا برخی، حتی با طرحی مشابه با قیمت های گران تر، در کیف پول راحت تر هستند. این ماده دوام، طول عمر و سهولت تمیز کردن فرش را تعیین می کند – سه عامل بسیار مهمی که در تعیین قیمت فرش نقش دارند.

پشم

پشم یکی از رایج ترین موادی است که در قالی بافی و روفرشی کشدار استفاده می شود. به طور طبیعی قابل تجدید، بادوام و بسیار محکم است. یک فرش پشمی تقریباً یک عمر برای شما دوام می آورد بدون اینکه کیفیت آن از نظر رنگ یا طرح کاهش یابد. فرش های پشمی بافتی بسیار مجلل دارند و حداکثر راحتی را در زیر پا ارائه می دهند، بسیار بیشتر از مواد مصنوعی. این توضیح می دهد که چرا بیشتر فرش های گران قیمت از پشم ساخته می شوند، درست است؟

پشم

مزایای روفرشی کشدار

ابریشم

یکی دیگر از الیاف طبیعی که از نظر دوام و تجمل در رتبه دوم پس از پشم قرار دارد، فرش های ابریشمی از زمان های بسیار قدیم در سراسر جهان مورد علاقه بوده اند. قالی‌های معروف ایرانی و شرقی یا از ابریشم ساخته می‌شوند یا از ترکیب پشم و ابریشم. چرا فرش ابریشمی گران است؟ این به این دلیل است که آنها براق ترین بافت را دارند که از هر اینچ تجملات بیرون می آید. آنها فقط با استفاده از روش های حرفه ای به تمیز کردن متخصص نیاز دارند تا ظاهر و احساس خوبی داشته باشند. این فرش‌ها بسیار لوکس هستند و از این رو برای فضاهایی که بچه‌ها، حیوانات خانگی در آن رفت و آمد می‌کنند، یا مکان‌هایی که ترافیک سنگینی برای پا دارند مناسب نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.