فروش روفرشی مخمل کشدار اصفهان

حتی تصور این که کودکی فرش گران قیمت، رنگ روشن و زیبای تان را کثیف و دچار لک نماید و یا مهمانی ناخواسته سبب لکی بر روی فرشتان شود، هم آزار دهنده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

البته امروزه با آمدن روفرشیهایی که کاملا شبیه فرش هستند و با آن مو نمی زنند که ارزان تر از آن نیز هستند، این مشکل از بیخ و بن بر طرف شده است.

پارچه های ضخیم با طرح و رنگهای گوناگونی چون فرش که به منظور حفظ آن از نور آفتاب، گرد و غبار، ایجاد لکه های احتمالی، بر سر فرش می اندازند را روفرشی می نامند.

جالب است بدانید این محصول کاملا ایرانی است که اولید بار پنجاه سال پیش یا بیشتر، در یزد تولید شده است که تولیدکنندگان امروزی با کشدار کردن این محصول و طرحهای جدید انقلابی در این صنعت ایجاد کرده اند.

در قدیم روفرشیها تنوع زیادی نداشتند و به شکل تکه پارچه ای ساده بودند که روی فرش قرار می گفت اما امروزه با بالا رفتن فروش روفرشی کشدار و سایر مدلها تولیدکنندگان روفرشیهایی کشدار با طرح و رنگ متفاوت همچون فرش تولید می کنند که سبب شده میزان خرید روفرشی کشدار ترک بالا رود.

همانطور که گفته شد این محصلو قبلا به صورت کاملا ساده بود اما امروزه اغلب آنها را با طرحهای متنوع و به صورت کاملا دو رو با کمک ماشینهای بافندگی مدرن امروزی مانند دستگاه راپیری استفاده می کنند که دارای سیستم ژاکارد می باشد.

شما می توانید با پرداخت نصف پول فرش این روفرشی زیبا را که کاملا شبیه فرش می باشند تهیه نمایید و با صرف هزینه اندک دکور خانه خود را تغییر دهید.

 

روفرشی مخمل کشدار

در بازار کشور روفرشی ها با انواع طرح ها( معمولاً مشابه فرش) و رنگ ها یافت می شود که می توانم روفرشی را در نظر بگیرم که با وسایل محل مورد استفاده هارمونی داشته باشد. البته طرح ها به دو نوع کلاسیک و مدرن تقسیم می شوند که طرح کلاسیک همان نقش های فرش های معمولی مورد استفاده در خانه هاست مثل طرح اسلیمی_ لمپک ترنج، شاه عباسی و غیره. و طرح های مدرن مناسب سلیقه جوانان طراحی و تولید می شود.

نسبت به کاربردی که برای آن در نظر گرفتم (روکش فرش) و توجه به میزان پا خوردگی آن می توانم از انواع روفرشی: مخمل، ابریشم گونه، مخمل ابریشم و غیره استفاده کنم مثلاً از روفرشی معمولی می توان برای زیرانداز در مسافرت و فرش کردن کارگاه خیاطی و امثال آن استفاده کرد و از روفرشی مخمل برای روکش کردن فرش هال که زیاد در جلوی دید هست استفاده کرد.

روفرشی مخمل کشدار

با توجه به اینکه روفرشی مخمل کشدار در معرض آلودگی و پا خوردگی زیاد هست خیلی زود به زود نیاز به شستشو پیدا می کند. بنابراین باید در نظر بگیریم که روفرشی انتخاب کنم که شستشوی آن آسان باشد.

باید توجه کرد که وزن روفرشی در هنگام شستشو که خیس می شود، سنگین تر می شود اگر روفرشی انتخاب کنمکه وزن سنگینی داشته باشد قابلیت شستن با شامپو فرش را داشته باشد تا بدون جا به جا کردن آن بتوان روفرشی را تمیز کرد یا روفرشی که سبک است و زیاد شستشو می شود، کیفیت خود را در اثر شستشوی زیاد حفظ کند.

 

روفرشی ترک کشدار اصفهان

امروزه نسل جدیدی از این روفرشیها در طرحهای متنوع و ترک به بازار عرضه می گردد و اگر شما فرشهای کهنه و قدیمی دارید و امکان خرید فرش نو را ندارید می توانید یکی از روفرشیهای ابریشمی یا روفرشی مخمل را در سبکهای مدرن و کلاسیک تهیه کنید و به ظاهر منزل خود زیبایی خاصی ببخشید و دیگر نیازی به تعویض فرشهای خود نخواهید داشت.

تنها دغدغه و نگرانی اصلی خانمها کثیف شدن فرشها و ریختن مواد غذایی و نوشیدنیها می باشد که باعث ایجاد لکه های گوناگون روی فرش می شود و مجبور هستند مدت زمان زیادی را صرف تمیز کردن آنها بکنند که در این مورد نگرانی آنها بی مورد بوده است و با توجه به این محصول دیگر مشکل خاصی نخواهند داشت.

روفرشی ترک کشدار اصفهان

اگر از تمیز کردن فرشهای خود خسته شده اید، توصیه می کنیم انواع روفرشی کشدار اصفهان را در سبکهای مختلف و رنگ بندی متنوع خریداری نمایید که طول عمر و ماندگاری فرشهای شما را بالا می برد.

این محصول به دلیل کشدوزی که در دور تا دور کار قرار گرفته است به عنوان یک لایه محافظتی در برابر سر خوردن فرش عمل می کند و شما می‌توانید به راحتی آن را روی فرشهای خود بیندازید بدون اینکه دغدغه ای برای کثیف شدن فرش خود داشته باشید.

با توجه به طرحهای متنوعی که انواع روفرشی کشدار دارند مناسب محیطهای اداری، منازل و یا حتی مهمانیها و دورهمیها می باشند که گزینه مناسبی برای ایمنی و محافظت از فرشهای شما می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.